تصاویر بیست نمای رومی کلاسیک اجرا شده

تصاویر بیست نمای رومی کلاسیک اجرا شده

دسته بندی: -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 70 نمایش

حجم فایل: 73.22K84.56K131.12K88.24K112.89K103.34K118.42K118.88K110.66K116.75K83.82K106.26K93.15K152.27K112.08K153.78K111.56K111.25K77.83K126.14K

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید

تصاویر بیست نمای رومی کلاسیک اجرا شده

امروزه به طراحی معماری نمای ساختمان ها, بیشتر از گذشته اهمیت می دهند. این مسئله به این دلیل است که در زیبایی ساختمان ها در مرحله ی اول, نمای بیرونی ساختمان قابل مشاهده است. یکی از متفاوت ترین طراحی های صورت گرفته در نمای بیرونی ساختمان ها, نمای رومی نام دارد. در این مطلب با جدیدترین مدل های این نما آشنا می شویم

Nama Classic Romi 06 تصاویر بیست نمای رومی کلاسیک اجرا شده

انواع ساختمان های مدرن و زیبا با نمای رومی

نمای رومی یا نمای کلاسیک یکی از جدیدترین طراحی های صورت گرفته در نمای خارجی ساختمان ها می باشد. ساختمان هایی با این نما به دلیل استفاده از مصالح زیبا و خاص و اجرای پیچیده آن ها, بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند. در اجرای این نماها, از سنگ های طبیعی مرمر، گرانیت و ترواورتن و همچنین در برخی از موارد از سیمان سفید استفاده می شود. اگرچه در دیگر ساختمان ها با نمای خارجی معمولی نیز ممکن است از این مصالح استفاده شود, با این حال این سبک  رومی است که با اجرای متفاوت, سبب زیبایی بیشتر دکوراسیون خارجی ساختمان ها می شود. در ادامه مدل های مختلفی از نمای رومی را مشاهده خواهید نمود.

Nama Classic Romi 18 تصاویر بیست نمای رومی کلاسیک اجرا شده

جدیدترین مدل های نمای رومی کلاسیک

یکی از فاکتورهای مهم در معماری مدل های نمای رومی ساختمان, طراحی کلاسیک آن ها می باشد. این گونه طراحی باعث شیک شدن نمای ساختمان ها می گردد. به همین دلیل گزینه مناسبی جهت طراحی ساختمان های لوکس و مدرن به شمار می آید امروزه این نما  طرفداران زیادی دارد و در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان ، تبریز ، مشهد  می توان نمونه های بسیار زیادی از این نوع نما را مشاهده نمود. امروز قصد داریم برای همراهان گرامی خط معمار، مجموعه ای از بیست  ساختمان با نمای رومی یا کلاسیک عرضه نماییم. امیدواریم از این مجموعه نهایت بهره را ببرید.

شاید امروزه اسم  رومی با نام معماران معروف ایران زمین گره خورد باشید و همه این سبک از معماری و اجرای نما را بیشتر با این معمار می شناسند. بر این اساس در این مجموعه، چندین نمونه از کارهای  این معماران به نام  نیز قرار داده شده است. از کارهای شاخص معاصر در باب نماهای رومی و کلاسیک، می توان به مجتمع  مسکونی چناران پارک تهران اشاره نمود که در منطقه ی الهیه واقع شده است و یکی از کارهای منتخب می باشد.

این فایل به صورت تصاویر و  فرمت   jpg    می باشد

پاسخ دهید