حریم خصوصی

حریم خصوصی

حریم خصوصی چیست

حریم خصوصی اصطلاحی است که علی رغم کاربرد فراوان در حقوق و سیاست برای آن تعریف خاصی ارائه نشده است. ولی به طور کلی بخشی از قلمروی زندگی افراد است که انتظار می‏رود دیگران، به طور نوعی و عرفی یا با اعلان قبلی بدان نظارت و دسترسی نداشته باشند و کسی به آن تعرض نکند.

  حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در BEROZFILE

ما تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت داریم. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که از کاربران سایت جمع آوری می شود. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

اطلاعات هر کاربر در هنگام ثبت نام در سایت ثبت می شود این اطلاعات  که شامل نام تلفن ایمیل و…می باشد, به صورت کاملا محرمانه باقی می مانند و در صورتیکه کاربری رمز عبور و یا مورد دیگری را فراموش کند با ارائه مدارک توسط تیم پشتیبانی تشخیص هویت شده و اجازه مجدد دسترسی به حساب کاربری خود را خواهد یافت

عدم اشتراک گذاری اطلاعات شخصی

تمامی اطلاعات  شخصی ثبت شده توسط کاربران فقط برای شناسایی کاربر به صورت منحصر به فرد در سایت استفاده می شود و هیچ کدام از این اطلاعات برای استفاده در زمینه های دیگر از قبیل تبلیغات و.. استفاده نخواهد شد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

  هرکاربر در حساب کاربری خود می تواند اطلاعات شخصی که خود قبلا ثبت نموده است را  تغییر دهد 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فقط مدیریت و تیم پشتیبانی برای ارائه خدمات به کاربران به اطلاعات شخصی هرکاربر دسترسی دارند

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های سایت نگهداری می شوند

فروش فایل های ارسالی  

  کلیه فایل های ارسالی به نام  کاربر ارائه خواهد شد و حقوق نشر  و ارائه برای کاربر محفوظ می باشد و هیچگونه دخل و تصرف و یا سوء استفاده ای در این خصوص نخواهد شد  .

با تشکر از توجه دوستان و کاربران گرامی

مدیریت سایت بروز فایل

پاسخ دهید